Competitions

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam bibendum congue justo, egestas faucibus massa luctus sit amet. Proin porta finibus tempus.

Mõjukaim Personalijuht

Konkursi eesmärk on väärtustada Eestis tegutsevate organisatsioonide juhtide hulgas tarka ja väärtuspõhist inimeste juhtimist ning toetada inimeste juhtimise arendamist parimate edulugude ja eeskujude tunnustamise ning esile tõstmise kaudu. Konkurss soovib ühiskondlikul tasandil juhtida tähelepanu inimeste juhtimise olulisusele organisatsiooni tulemuste saavutamisel, tõsta juhtimiskvaliteeti ning koos sellega Eesti tööelu kvaliteeti.

READ MORE

PARIM PERSONALIPROJEKT

Alates 2000ndast aastast tunnustab PARE väljapaistvate personalijuhtimisalaste uurimustööde autoreid konkursi Parim Potentsiaal Personalijuhtimises raames. Selle konkursi eesmärgiks on innustada üliõpilasi uurima personalijuhtimisega seotud teemasid, soodustada teoreetilise teabe jõudmist praktikuteni ning väärtustada personalijuhtimist kui eriala.

READ MORE

PARIM POTENTSIAAL PERSONALIJUHTIMISES

Konkursi eesmärk on tunnustada silmapaistvaid personaliprojekte, tuua esile efektiivse personalitöö mõju organisatsiooni edukusele, luua võimalused väärtuslike kogemuste vahetamiseks inimressursi valdkonnas ning tunnustada selle ala parimate professionaalide tööd.

READ MORE

PARIM JUHT

Mõjukaima Personalijuhi tiitliga tunnustame valdkonna väljapaistvamaid tegijaid, et väärtustada personalijuhtimise rolli organisatsioonide strateegilises juhtimises, aidates seeläbi kaasa juhtimiskultuuri taseme tõstmisele, Eesti organisatsioonide arengule ja konkurentsivõimele.

READ MORE