VEEBIKLUBI

Küberturvalisus ja digioskuste arendamist toetavad teenused

10. märtsil ootame kõiki osalema tasuta veebiklubisse, kus sellel korral on teemaks “Küberturvalisus ja digioskuste arendamist toetavad teenused”.

Veebiklubis tutvustavad oma teenuseid ja nutikaid lahendusi:


Kuidas keerulisel ja muutlikul ajal püsida IT maailmas turvalisena?
Jaan Vahtre, Mihkel Kukk ja Marek Mühlberg räägivad lähemalt:

  • Kuidas maandada olulisi riske ettevõtte jaoks, et tagada jätkusuutlik tegutsemine. Sageli arvatakse, et küberrünnakud ohustavad ainult suuri ettevõtteid, kuid tegelikkuses võib küberrünnak tabada kõiki ärisid ja panna ettevõtte tegevuse seisma pikaks ajaks.
  • Näiteid Eestist ja maailmast. IT ja küberturvalisuse riskid on enamuse ettevõtete jaoks kõige suurem turvarisk.
  • Kuidas leida usaldusväärne partner, kes aitab silmitsi seista järjest sagenevate IT ja küberturvalisuse väljakutsete ning rünnakutega.

KPMG on globaalne auditi-, maksu-, õigus- ja ärinõustamisteenuste ettevõtete võrgustik, kus 150 riigis töötab üle 200 tuhande spetsialisti. Meil on 25 aastat kogemust Eestis ning täna töötab meil üle kahesaja audiitori ja nõustaja. Veerand sajandit kogemust võimaldab meil näha majanduse tervikpilti ja olulisi detaile selle taga.
Teeme tihedat rahvusvahelist koostööd nii Soome, Põhjamaade kui ka teiste riikide kontoritega ülemaailmselt, mis võimaldab meil klientidele pakkuda ühtset teenust, kasutades eri riikide spetsialistide teadmiseid ja oskuseid.

KPMG klientide seas on ettevõtjaid igast majandussektorist. On suurte rahvusvaheliste firmade tütarettevõtjaid ja edukaid kohalikke firmasid, on riigiasutusi ja -ameteid ning valitsusväliseid organisatsioone. Aitame organisatsioonidel saavutada edu üha enam muutuvas keskkonnas ning pakume laia valikut ärinõustamisteenuseid: kpmg.ee

 


CybExer Technologies on 10 aastase ajalooga Eesti küberturvalisuse ettevõte. Meil on laiaulatuslik kogemus väga keerukate küberturvalisuse koolitusplatvormide pakkumisel ja töös hoidmisel, pöörates erilist tähelepanu kübervõimekuse arendamisele. Meie tarkvaraplatvormid on võti meie arvukate küberturvalisuse alaste koolituste ja õppuste edukaks läbiviimiseks, mis on suunatud nii tavakasutajatele, tehnilisele personalile, kui ka strateegilise juhtimise tipptaseme otsustajatele.

Esitlus viiakse läbi demokeskkonnas Steven-Hristo Evestuse juhendamisel. Esitluse tulemusena mõistad, milliseid samme on vaja astuda, et viia oma meeskonna teadmised/oskused ja käitumine küberturvalisuse valdkonnas uuele tasemele.


Tony Seene ja Esko Kasoneni veebiklubi esinemise keskseks teemaks on Microsoft Teams:
Microsoft Teams  on Micosoft 365 meeskonnatöö keskus, mis toob kokku inimesed, vestlused ja sisu koos tööriistadega, mida meeskonnad vajavad, andes täieliku koostöö- ja suhtluslahenduse.“
Lisaks tutvustatakse Micosoft 365 kui tervikut ning tuleviku suundasid – rahuldada klientide nõudlust, mis on ajendatud arenevatest kommunikatsiooni- ja koostöötrendidest.

Tänu tugevale projektijuhtimisele, tehnoloogiaalastele teadmistele ja partnerite ökosüsteemile pakub Fujitsu Eesti kulutõhusat ja sujuvat üleminekut riskikindla ja parimatel praktikatel põhinevale klienditoe ja töötaja tugiteenusele.
▪ Alates nõustamisest kuni juurutamiseni on Fujitsu edukalt tarninud erineva tehnoloogiaga projekte mitmes tööstusharus.
▪ Fujitsul on pikaajalised partnersuhted suurte erinevate lahenduste pakkujatega nagu SAP, AWS, Azure ja ServiceNow.
▪ Oleme võimelised kiiresti  reageerima, tänu kohapealsele meeskonnale, kellel on vajalikud kogemused ja teadmised.
▪ Meie Jaapani päritolu võimaldab meil edendada inimkeskseid lahendusi, olles samas avatud erinevatele tehnoloogiatele.
▪ Meie meeskond on dünaamiline, ettevõtlik, paindlik, kliendikeskne ning ühtlasi kasutades

  • Fujitsu tippeksperte mitmetest Fujitsu Center of Excellence’idest.
  • Kogu Fujitsu grupi võimalusi oma arvukate patentide, tehnoloogiate ja partnerlussuhetega.
  • Fujitsu ekspertide kogemusi erinevate uute tehnoloogiate alal.

▪ Fujitsu on üks ServiceNowi täieliku elutsükli partnereid, kes pakub teie ettevõtte vajadustele kohandatud tervikteenuseid.

Ajakava*
09.15-09.30 Kogunemine
09.30-10.15
10.15 -11.00
11.00-11.45

*PARE jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.

Osalemistingimused

  • Toimumise aeg: reede, 10. märts kell 09.30-11.50
  • Toimumiskoht: Zoom
  • Registreerimine: PARE kodulehel kuni 9.03.2021
  • Osalustasu: Kõigile tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine

NB! Registreerunud osalejatele edastame klubi esitlused  peale veebiklubi toimumist e-kirjaga.

Veebiklubi toimub virtuaalselt Zoomi veebikeskkonnas.
Link veebiklubile: https://us02web.zoom.us/j/81923422141 (link on aktiivne alates kl.09.15 10. märtsil 2021).
Meeting ID: 819 2342 2141

NB! Kui registreerud osalejaks, siis me arvestame sinuga. Kui plaanid muutuvad, siis palume teatada vähemalt 24 tundi enne klubi toimumise aega info@pare.ee või telefonil 58551212.

Vaata ka teisi sündmusi
24.03.2021
Tallinn
30.03.2021
Tallinn