PARE SÜNDMUS

PARE 30. hooaja avamine #mõttetalgud

Pole mitte midagi võimsamat kui inimeste usk iseendasse ja enda võimetesse. See tähendab usku oma töö tähenduslikkusse. PARE on juba 30 aastat olnud tähendusliku töö tegemise eestvedaja, juhtides targalt inimesi ja toetades inimeste juhte nende igapäevatöös.

Meil on selja taga üks väga eriline aasta. Selle aasta jooksul sai inimeste juhtimise valdkond hoopis uued varjundid. Nii on selgunud, et personalijuht on ka kriisijuht, vaktsineerimise juht, vaimse tervise hoidja või sotsiaaltöötaja ning õpetaja. Ootused meile on suured ja meie endi ootused meile on kõrged. Ilma inimeste juhtimise valdkonnata ei toimi ka igapäevane äri.

Mõttetalgute aruteluringis kohtud intrigeerivate inimestega, kes aitavad vaadata personalijuhtimise tulevikku: kuidas aasta pärast? Kus me oleme viie või kümne aasta pärast? Mis personalijuhtimise valdkonnas inspireerib? Ja kas igapäevast äri saab üldse inimesteta teha?

Aruteluringile järgnevates töötubades sõnastame 30 sammu, mille abil tööelu igapäevast kvaliteeti tõsta.

Täiendav info lisatakse lähiajal.

Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 1.09.2021 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu:
Üritusel osalemine on kõigile tasuta (vajalik eelregistreerimine)
Toimumise aeg: 2. september 2021
Toimumiskoht: Täpsustamisel
Lisainfo: elvi@pare.ee

OSALEMISTINGIMUSED
NB! REGISTREERUMISEL NÕUSTUD PARE PRIVAATSUSTINGIMUSTEGA.

NB! 
Kui registreerid end klubisse, siis me arvestame sinu osalemisega. Kui plaanid muutuvad, siis palume teatada vähemalt 24 tundi enne klubi toimumise aega info@pare.ee või telefonil 58551212.

Vaata ka teisi sündmusi
14.10.2021
Tallinn