REKLAAMIKLUBI

Töötaja heaolu ja tervisekindlustus

19. mail ootame kõiki osalema tasuta reklaamiklubisse, kus sellel korral on teemaks “Töötaja heaolu ja tervisekindlustus”.

Reklaamiklubis tutvustavad oma teenuseid ja nutikaid lahendusi:


Mida tähendab proaktiivne arstiabi ja kuidas tööandja sellesse panustada saab?
Taavo Velt
, Confido Meditsiinikeskuse terviseteenuste spetsialist.
Meie Confidos usume, et Eesti meditsiinisektorit on võimalik uuendada nii kontseptsiooni, klienditeeninduse, kiiruse kui ka tehniliste lahenduste poolest. Räägime lühidalt, kuidas tööandja saab 2021. aastal aidata ümber defineerida terviseteenustele ligipääsu ja seeläbi töötajaid hästi motiveerida.


Ifi tervisekindlustus – vabatahtlik ravikindlustus tööandjalt töötajale
Katrin Sink
If Kindlustus Ärikliendihaldur ja Cloe Lusenberg suurkliendi müügijuht räägivad lähemalt, millist väärtust vabatahtlik ravikindlustus ettevõttele ja töötajatele loob. Tuuakse välja eelised võrreldes muude töötajatele pakutavate soodustustega.


Tervishoid Sinu Taskus
Ester Eomois, Viveo Health Eesti juht, räägib Viveo Healthi tervisekindlustuse lahendusest, mis hõlmab endas nii kindlustust, kui telemeditsiini teenust, mis võimaldab kiirelt kirjutada haiguslehti, retsepte ning tegeleda muude tervisemuredega. Liis Paemurru, Viveo Health personalijuht, räägib oma kogemusloo Viveo implementeerimisest oma endises ettevõttes.


Töökeskkonna heaolu ja tööst haaratuse uuring
Pärtel Poopuu, Prudens OÜ tegevjuht

Prudens OÜ on koostöös Tartu Ülikooli ettevõtlus- ja innovatsioonikeskusega välja töötamas küsimustikku, mille eesmärgiks on kaardistada erinevaid tööga seotud psühholoogilisi ja sotsiaalseid aspekte, mis organisatsiooni töötajatele negatiivset ja positiivset mõju avaldavad. Esiteks kaardistab küsimustik läbipõlemise väljakujunemise riski mõjutavaid tegureid (ehk nõudmisi), mis mõjutavad töötajate haiguslehtede võtmise sagedust, vaimse tervise probleemide välja kujunemise riski ning kaadrivoolavust. Küsimustiku teiseks eesmärgiks on kaardistada tööst haaratusega seonduvaid faktoreid (ehk ressursse), mis mõjutavad töötajate motiveeritust, tööle pühendumist, tööga rahulolu ning teeninduskvaliteeti.

Küsimustiku tutvustuse leht: https://www.prudens.ee/heaolu/

09.30-10.40 I OSA
09.30-10.05
10.05 -10.40

10.40-10.50 Paus

10.50-12.00 II OSA
10.50-11.25
11.25-12.00

*PARE jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.

Osalemistingimused

  • Toimumise aeg: kolmapäeval, 19. mai kell 09.30-12.00
  • Toimumiskoht: Zoom
  • Registreerimine: PARE kodulehel kuni 16.05.2021
  • Osalustasu: Kõigile tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine

NB! Registreerunud osalejatele edastame klubi esitlused peale veebiklubi toimumist e-kirjaga.

Reklaamiklubi toimub virtuaalselt Zoomi veebikeskkonnas.

NB! Kui registreerud osalejaks, siis me arvestame sinuga. Kui plaanid muutuvad, siis palume teatada vähemalt 24 tundi enne klubi toimumise aega info@pare.ee või telefonil 58551212.

Vaata ka teisi sündmusi