VEEBISEMINAR

Töötuba: Vigade võlu ja vägi

Psühholoogilise turvatunde kujundamisest tiimis ja organisatsioonis

Kas Sinu tiimis ja organisatsioonis vaadatakse vigade tegemisele viltu? Kui aus ja haavatav julgetakse Sinu meeskonnas olla? Mis seos on neil psühholoogilise turvalisuse komponentidel organisatsiooni kiire arengu, õppimise ja innovatsiooniga? Ja kuidas saad Sina oma organisatsioonis psühholoogilist turvatunnet suurendada?

Psühholoogiline turvatunne on uuringute kohaselt üks edukate meeskondade karakteristik. Psühholoogiline turvatunne võimaldab võtta kalkuleeritud riske, avaldada oma mõtteid ja ideid ning erineda teistest hirmuta, et seda mõistetakse hukka. Kõik need käitumised on oma valdkonnas edukaks olemise seisukohalt oluliseks osutunud.

Praktilises töötoas räägime psühholoogilise turvatunde olemusest, komponentidest ja olulisusest kõrvuti grupiaruteludega, mille tulemusena tekib iga osaleja ja tema tiimi ning organisatsiooni psühholoogilist turvalisust toetav ja kujundav strateegia.

Töötoas osalejad:

  • Hindavad oma tiimi ja organisatsiooni psühholoogilise turvalisuse hetkeseisu
  • Mõistavad psühholoogilise turvalisuse olemust ja olulisust meeskondade õppimise, arengu ja efektiivsuse vaates ning avastavad viise, kuidas vigadest õppivat ja haavatavat kultuuri luua
  • Loovad läbi grupiarutelude ja jagatud praktikate tegevuskava, mille põhjal oma organisatsioonis psühholoogilist turvatunnet kujundada ja sügavamaks muuta

Toimumisaeg ja -koht

27. aprill 2021 kell 10.00-14.00 Zoom keskkonnas

Maht

4.5 akadeemilist tundi

Maksumus

PARE liikmele 99 eur + km, teistele osalejatele 149 eur + km

Koolitaja

Tuuli Junolainen, psüholoog ja coach

Tuuli töötab Daimler Mobility (Daimler Grupp) finantsdivisjonis muutuste juhtimise spetsialistina, oma ettevõttes Telesis Coaching ning MTÜ-s Peaasjad nõustajana ja koolitajana. Tuuli teeb koostööd inimestega, kes soovivad kasutada iseenda täit potentsiaali ning elada täisväärtuslikku elu; meeskondadega, kes tahavad teha oma tööd tulemuslikumalt teha ning organisatsioonidega, mis toetavad oma inimesi edukas muutusega kohanemises. Tuuli kasutab oma lähenemises tõenduspõhiseid metoodikaid: kognitiiv-käitumuslik lähenemine ja co-active coaching.

Vaata ka teisi sündmusi
16.04.2021
Online
VEEBIKLUBI
Coachingust
21.04.2021
Online
22.04.2021
Tallinn