TALLINNA KLUBI

Veebiklubi: Tark organisatsioon

23. septembril ootame tasuta veebiklubisse “Tark organisatsioon”, kus ettevõtted tutvustavad teenuseid, mis aitavad organisatsioonil oskuslikult kasvatada inimeste kompetentse ja oskusi.

Veebiklubis esinevad:

  • Grow.lv (Läti), kes on juhtiva emotsionaalse intelligentsuse hindamise- ja lahenduste pakkuja Genos International esindaja Baltimaades. Veebiklubis saad rohkem teada, kuidas nende poolt pakutavad lahendused ja töövahendid saavad olla abiks nii teie klientidele kui ka organisatsiooni siseselt. NB! Ettekanne on inglise keeles.
  • INTEA (Läti), kes on juhtiv e-koolituste lahendusi pakkuv ettevõte Balti regioonis. INTEA põhirõhk on õppeprotsessi ja sisu digitaliseerimine. Ettevõte pakub lahendusi nagu e-õppekursuste loomist, kui ka konsultatsiooni. INTELA partneriteks on õppetehnoloogia tootjad nagu CrossKnowledge, Growth Engineering ja Branchtrack.  Veebiklubis saad rohkem teada, kuidas nende poolt pakutavad lahendused aitavad kasvatada inimeste kompetentse ja oskusi. NB! Ettekanne on inglise keeles.
  • Guido Paomees (Koolituskompanii koolitaja ja ettevõtja), kes tutvustab koolitusi, mis aitavad olla oma tegevustes tulemuslik ja efektiivne ning mitte asjatult kulutada olemasolevaid vahendeid (ajakasutus, meeskonnatöö, tulemuslik koosolek).
  • Salestalent usub, et koolituse mõju teie ettevõttele võiks olla pikem, kui lihtsalt üks koolitus. Selleks on nad juurutanud lisaks kontaktõppele tasuta veebipõhise koolituskeskkonna koos täiendmaterjalide ja kordamisküsimustega. Nii suudab Salestalent koolituse “mesinädalaid” pikendada aastani. Keskendudes tõenduspõhisele metoodikale müügi – ja juhtimiskoolitustele “rätseplahenduste” pakkumisel.

Ajakava*

09:15-09:30 Kogunemine ja sissejuhatus
09.30-10.45 I OSA
10.45-10.55 Paus
10.55-12.10 II OSA

*PARE jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.

Veebiklubi toimub virtuaalselt Zoomi veebikeskkonnas. Zoomi lingi edastame registreerunutele e-kirjaga enne veebiklubi toimumist.
Seminar on osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

NB! Kui registreerud osalejaks, siis me arvestame sinuga. Kui plaanid muutuvad, siis palume teatada vähemalt 24 tundi enne klubi toimumise aega info@pare.ee või telefonil 58551212.

Vaata ka teisi sündmusi
13.10.2020
Tallinn