PARE on kliki kaugusel

Ühena PARE eesmärkidest on pakkuda oma liikmetele võimalikult innovatiivseid lahendusi, et vajalikud tooted ja teenused kiirelt üles leida ning samuti kiirelt oma küsimustele vastused saada. Digimaailm on täna meie igapäevane reaalsus ning see kuidas me selles maailmas toime tuleme ja hakkama saame sõltubki paljuski just meie digiteadmistest ja oskustest.

PARE Digilahenduste töörühma ülesandeks ongi toetada PARE tegevmeeskonda CRM lahenduse juurutamisel, veebikeskkonna arendamisel ning koolituste digitaliseerimisel. Meie ühiseks eesmärgiks on PARE kogukond kliki kaugusel, veebikeskkond lihtne ja kliendisuhted hoitud.

Koostöös õppimise ja arengu töörühmaga ning PARE kontori poolega korraldame parimate digipraktikate päeva, et panustada personalitöötajate digioskuste arendamisse ning digiteematikate käsitlemisse laiemalt nt digiväsimuse ja kaugtöö mõju töötajatele.

Digilahenduste töörühma kuuluvad ja aitavad aktiivselt oma mõtete ja ideedega kaasa Ilona Lott (Human Element Solutions), Kaili Milk (Nefab),  Maarit Vabrit Raadla (SinuLab), Natalja Zhuravljova (HR konsultant), Sirje Tamberg (Eesti Energias)  Sirli Oja (Tallinna Vesi), Maarja Leht (Pärnu Vesi).

Töörühma tööd kureerib Janika Valliste, PARE juhatuse liige ja Coop Pank AS personalijuht.

Töörühma tööd toetab PARE projektijuht Elvi Prants