PARE kovisioon

Hea PARE liige!

Uuel aastal alustab PARE HR labor kovisiooni pilootprojektiga.  Kovisioon koondab kokku samasisulist tööd tegevad inimesed, kes kohtuvad regulaarselt ning läbi üksteise kogemuse ja teadmise leiavad lahendusi erinevatele tööalastele olukordadele.
Pilootprojekti raames moodustame esialgu 1 valdkonnapõhise kovisioonigrupi (värbamine, töösuhted, juhtimine või muu). Millise valdkonna grupiga alustame, sõltub registreerunute huvist (alustab selle valdkonna grupp, mille vastu on kõige suurem huvi). Kui pilootgrupp saab meie liikmetelt positiivse tagasiside, jätkame uuel hooajal juba järgmise grupiga või mitme grupiga.

Kohtade arv grupis on piiratud, võtame vastu kuni 10 liiget. Kohtumised toimuvad 23. jaanuar, 25. märts, 20. mai ja 18. juuni PARE kontoris kell 9.30-12.00. Kovisiooni aitavad läbi viia PARE HR labori töörühma liikmed. Kuna kovisiooni tulemuslikkuse üks oluline osa on toetav grupidünaamika, siis enne registreerumist veendu, et Sul on võimalus osaleda igal kohtumisel. Registreerides end lingil, saad teha ka valiku Sulle enim huvi pakkuvate valdkondade osas. Millise grupiga alustame, sellest anname registreerunutele kindlasti teada.