PARE parem koduleht

PARE uus hooaeg algab uue kodulehega. Vajadus kasutajasõbralikuma ja funktsionaalsema kodulehe järgi on olnud aastaid. Eelmine koduleht oli loodud platvormile, millele pole tänasel päeval sobilikku arendajat. See ei kohandunud erinevate seadmete ekraanidel vaatamiseks ning polnud vähenenud töövõimega inimestele kasutajasõbralikud. Samuti ilmnesid vanal kodulehel turvariskid.

Uue veebilahenduse leidmiseks kuulutas PARE välja sihitud konkursi, mille võitis Loom Digital . Eksperdina kaasasime kasvuhäkkeri ja digitarga Meelis Malki.

Uus koduleht on oma ülesehituselt lihtsam ja kasutajasõbralikum, info sündmuste ja PARE tegemiste kohta kiiremini leitav. PARE aasta tähtsündmuse – PARE konverentsi jaoks on nüüdsest eraldi maandumisleht parekonverents.ee.

Töö käigus sai üha selgemaks, et PARE rohekates toonides visuaal ja logo ei peegelda PARE tegemisi sel moel nagu tahaksime. Nõnda värskendasime koos kodulehega ka PARE visuaalset väljanägemist – logo ja värve. Tahame, et meie bränding näitaks PAREt kui kaasaegset, tulevikku vaatavat ja julget positiivse energiaga organisatsiooni. Oleme tõsiseltvõetavad, kuid samas ei unusta mängulisust.

Suur tänu PARE kontoritiimile, partneritele ja kodulehe testrühmale, kes selle valmimisse panustasid!

Arendus ja disain: Loom Digital

Projektijuht: Mikko Helbma

Disainer: Kristo Vaarmari

Tehniline konsultant: Meelis Malk

Sisu ja struktuur: Mariliis Aigro, Kadri Lääne, Tanel Triisa, Kärt Kinnas

Testrühm: Kristel Maran, Helo Tamme, Riini Saluri, Tiina Üürike, Ljudmila Pihel

Järgmise etapina plaanime ette võtta siseveebi uuendamise. Kuna siseveeb asub veel vanal platvormil, suunab uus koduleht PARE vanale veebile, mille kaudu saab PARENetti siseneda. Kui sul sisenemine PARENetti ei õnnestu, anna sellest märku tanel@pare.ee.

Kui näed, et uues veebis miski ei tööta või on sul ettepanekuid, kuidas seda veelgi mugavamaks muuta, võta meiega samuti ühendust.

 

Kärt Kinnas

PARE tegevjuht

tel. 5170803

kart@pare.ee