Personalitarkvarade ülevaatlik tabel

2019 aastal PARE digi-HR töögrupi poolt läbi viidud uuringu tulemusena ja kogutud vastuste abil oleme kokku pannud mahuka tabeli, mis annab ülevaate pakutavate ja kasutusel olevate tarkvaralahenduste kohta. Valikus on nii väga suurtele ettevõtetele mõeldud lahendusi kui ka väiksematele ja keskmistele mõeldud tarkvaralahendusi.

Personalitarkvarade ülevaatliku teabe ning tabeli lingi leiad Parenetist (vajalik sisselogimine) Personalitöö teaberegistrist Digi-HR alt.

Kui sa oled ka ise tarkvara kasutaja, siis oleme väga huvitatud ka sinu senisest kogemusest. Sõltumata sellest, kas tarkvara on juba tabelis nimetatud või mitte. Tagasiside andmiseks palume sul täita vastava vormi ning lisada oma kontaktandmed. Võimalik, et on vajalik sinuga enne tagasiside avaldamist detaile üle täpsustada.

Tagasiside vormi leiad ka Parenetist (vajalik sisselogimine) Personalitöö teaberegistrist Digi-HR alt.

Sellel aastal ootame eriti aga infot värbamistarkvarade kasutamise kogemuse kohta ning täiendame tabelit ka selles valdkonnas.
Tabelit uuendame vastavalt vajadusele kuid mitte harvemini kui 2 korda aastas. Uuendustes ja täiendustest teavitame kõiki PARE liikmeid.

Head uurimist ja uudistamist!
Edukat personalitöö digitaliseerimist!

PARE digi-HR töögrupp
Lisainfo ja küsimused info@pare.ee