Eesti esimene personalijuhtimise häkaton

TULE OSALEMA ESIMESEL PERSONALIJUHTIMISE HÄKATONIL EESTIS!

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE ja Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor korraldavad Eesti esimest personalijuhtimise häkatoni, kus viime kokku ettevõtted, personalijuhtimise eksperdid ja tudengid, et leida inimeste juhtimises uuenduslikke lahendusi ja tõsta ettevõtete juhtimiskvaliteeti. Häkatoniga tahame luua ettevõtetele võimaluse tuua lahendamiseks lauale just need murekohad, mis on täna inimeste värbamisel, hoidmisel või motiveerimisel takistuseks ja millele lahenduse leidmine pole vilja kandnud või alles ootab oma järge ning tudengitele võimaluse panna ennast proovile “päris” tööalaste väljakutsetega personalijuhtimises ning tuua uudset vaatenurka Eesti juhtimismaastikule. Innustame tudengeid leidma ja ettevõtteid kasutusele võtma julgeid ja uuenduslikke tehnoloogilisi lahendusi ja juhtimisvõtteid!

Häkaton toimub 5. veebruaril 2020 kell 16.00-21.00 ja 6. veebruaril kell 9.00 – 22.00 Mainori kõrgkoolis Ülemiste linnakus (Suur-Sõjamäe 10a).

Tegemist on häkatoni 18-tunnise lühendatud formaadiga, mis sisaldab endas inspireerivaid esinemisi, energiapause ja ekspertidest mentorite nõuandeid. Häkatoni lõpuks kooruvad välja ideed, mis on reaalselt rakendatavad ja toovad etteõvttele kasu. Neist parimad saavad ka autasustatud.

Kutsume ettevõtteid esitama teemasid, mis on aktuaalsed, kuid vajaksid värsket pilku. Loe lähemalt SIIT.

Ootame lisaks personalijuhtimise tudengitele osalema ka tulevasi disainereid, turundajaid, ärijuhte ja programmeerijaid. Loe lähemalt SIIT.

Koos suudame Eesti juhtimiskvaliteedi kasvama panna!

Lisainfo: Kadri Lääne, kadri@pare.ee, 53540705