Meie inimesed

PARE tegevtiim on väike aga tegus. Meie tööpäevad on sisukad ja töised. Toetame oma liikmeid PARE tegevuste ettevalmistamisega, et iga PARE sündmus või lugu oleks oodatud ja inspireeriv.

Kärt

Kärt on PARE tegevjuht. Tema tööks on ühtseks tervikuks põimida kogu PARE tegevus, aidata hoida kogukonna ja tiimitunnet. Kärt on PARE eestkõneleja esinedes sõnumitega raadios, teles ja muudes meediakanalites. Kärt usub uuendustesse ja aktiivsesse ühisesse panustamisse. Koostöös sünnivad PARE parimad asjad.

Vaimu turgutab Kärt muusika- ja teatriüritustel, füüsilist tervist tasakaalustab mitmekülgsete treeningutega. Nagu juba Kärdi vanavanemad ütlesid – ta ei püsi pudeliski paigal. Energiat jätkub mitmele rindele. Kärt osaleb tööelu, digilahenduste, konverentsi ja PARE 30. juubeliaasta töörühma töös ning toetab PARE juhatust eesmärkide elluviimisel.

Telefon: +372 5170803
kart@pare.ee

Jaanika on PARE arendusjuht. Ta on oma isiklikuks südameasjaks võtnud inimeste potentsiaali avardamise. Hunt Kriimsilmana teeb ta seda mitut moodi – koolitajana, erinevate, ka rahvusvaheliste arendusprojektide loojana ja teostajana ning PARE koolitus- ja arendustegevuste elluviimise eestvedajana. Ta usub, et organisatsioone ja juhte nende töös toetades saavad mingil moel puudutatud kõik Eesti inimesed. Ja see puudutus võiks olla jõustav.

Jaanika toetab koolituste ja kutsetegevuse töörühma ning aitab ellu viia e-õppega seotud arendusprotsesse.

Vabal hetkel leiab Jaanika joonistamas, joogatamas, sõpradega kakaotassi taga elu ilu üle arutlemas või uusi taimetoiduretsepte katsetamas.

 

Telefon: +372 53720076

jaanika@pare.ee

Kadri käes on personalitöö kutse valdkond, klubide ja HR laborite ettevalmistamine. Kadri toetab  konverentsi ja võrgustiku töörühma ning osaleb koolituste ja kutsetegevuse töörühma töös.

Kadri on tohutult töökas ja silmapaistvalt põhjalik. Tema peale saab alati kindel olla.

Meeskonda turgutab ta pauside ajal lõõgastavate joogaharjutustega. Jooga on tema kirg – peale tööpäeva lõppu panustab ta inimeste tervisesse ja heaolusse joogatreenerina.

Telefon: +372 53540705
kadri@pare.ee

Tanel on PARE peremees. Ta on liikmetele teejuhiks ükskõik millise liikmelisust või PAREt puudutava küsimuse korral. Tahad teada, kui suur on liikmetasu või kuidas rentida PARE ruume või kuidas tellida Personalijuhtimise käsiraamatut. Tanel teab.

Tanel hoolitseb, et PARE liikmetel ja külalistel oleks PAREs alati sõbralik vastuvõtt ja mõnus olemine. Tanel on toeks digilahenduste töörühmale. Kontoritiimile korraldab Tanel sageli maitsvaid salatipause. Talle meeldib kokata.

Akusid laeb Tanel perega looduses matkaradadel.

Telefon: +372 58551212
tanel@pare.ee

 

Viire on PARE arendusnõunik. Tema ülesandeks on koostöös valdkonna ekspertidega välja töötada PARE rakendusuuringu metoodika inimeste juhtimise valdkonna mõõtmiseks organisatsioonides. Viire kaardistab olemasolevad Eesti ja rahvusvahelised tööelu ja juhtimisvaldkonna uuringud ning vahendab PARE liikmetele personalijuhtimise teadus- ja arendustegevuse uudiseid ja infot rahastamisvõimaluste kohta. Viire aitab ja nõustab PARE liikmesorganisatsioone inimeste juhtimise kvaliteedi teadus- ja arendustegevuse küsimustes ning teeb koostööd ülikoolide ja teiste teadusasutustega.

Viire ise ütleb, et sageli me peame innovatsiooni juhtimises keerukamaks kui see tegelikkuses on ning tegelikult juba märkamatult teemegi arendustegevusi. Viire saab olla abiks teadliku arendustegevuse kavandamisega.

Viirel endal on muljetavaldav kogemustepagas üliõpilastööde juhendamisel. Muude toimetuste ja pere kõrval saab peagi purki ka tema enda doktoritöö strateegilise juhtimise teemal.

viire@pare.ee 

 

Mariliis on PARE arendusjuht,  kuid on praegu PARE arendamisest pausil, et täita maailma kõige tähtsamat rolli. Teda asendab arendusjuht Jaanika.Maria Kütt
PARE juhatuse esimees

Välisministeerum
personaliosakonna peadirektorKristel Maran
PARE juhatuse aseesimees

Eesti Rahvusringhääling
personali arendus- ja koolitusjuht

Kommunikatsiooni töörühma eestvedajaAgne Aija

SMIT
peadirektori asetäitja tugiteenuste valdkonnas

Väärtuspakkumise töörühma eestvedajaEstel Pukk

Fiizy
personalijuht

Tööelu töörühma eestvedaja


Helo Tamme

ISS
personalijuht

Koolituste ja kutsetegevuse töörühma eestvedajaHels Mikkal

Südameapteek ja Confido
personalidirektor

Võrgustiku töörühma eestvedajaIlona Lott

Human Element Solutions
juhataja

Koolituste ja kutsetegevuse töörühma eestvedajaIngrid Viinapuu

Telia
personalidirektor

Konverentsi töörühma eestvedajaJanika Valliste

Coop Pank
personalijuht

Digilahenduste töörühma eestvedaja

Kati Teelahk
Ida-Virumaa
5073 528
kati.teelahk@gmail.com

Reet Treial
Tartumaa
53067645
reet.treial@upm.com

Merle Okas
Tartumaa
5160705
merle.okas@kroonpress.ee