Meie inimesed

PARE tegevtiim on väike aga tegus. Meie tööpäevad on sisukad ja töised. Toetame oma liikmeid PARE tegevuste ettevalmistamisega, et iga PARE sündmus või lugu oleks oodatud ja inspireeriv.

Kadri

Kadri käes on personalitöö kutse valdkond, klubide ja HR laborite ettevalmistamine. Kadri toetab 3 töörühma – kutse, klubide ja HR laborite töörühmasid.

Kadri on tohutult töökas ja silmapaistvalt põhjalik. Tema peale saab alati kindel olla.

Meeskonda turgutab ta pauside ajal lõõgastavate joogaharjutustega. Jooga on tema kirg – peale tööpäeva lõppu panustab ta inimeste tervisesse ja heaolusse joogatreenerina.

Telefon: +372 53540705
kadri@pare.ee

Tanel on PARE peremees. Ta on liikmetele teejuhiks ükskõik millise liikmelisust või PAREt puudutava küsimuse korral. Tahad teada, kui suur on liikmetasu või kuidas rentida PARE ruume või kuidas tellida Personalijuhtimise käsiraamatut. Tanel teab.

Tanel hoolitseb, et PARE liikmetel ja külalistel oleks PAREs alati sõbralik vastuvõtt ja mõnus olemine. Tanel on toeks digi HR töörühmale. Kontoritiimile korraldab Tanel sageli maitsvaid salatipause. Talle meeldib kokata.

Akusid laeb Tanel perega looduses matkaradadel.

Telefon: +372 58551212
tanel@pare.ee

 

Mariliis on geniaalne arendusjuht, kel tuleb uudseid ideid ja inspireerivaid mõtteid lausa varrukast. Kõige selle juures on tal jalad maas, et ideed ka tegelikkuses teoks saaksid. Mariliis valmistab ette PARE koolitusprogrammid ja paremate praktikate päevad. Tänu Mariliisi eestvedamisele on PARE konverents Eesi parimate juhtimiskonverentside hulgas.

Mariliis toetab 3 töörühma – koolituste, konverentsi ning mentorluse ja coahingu töörühmasid. Mariliisi alluvuses töötab PARE Chief Happiness Officer aka springerspanjel Gordon, kes aeg ajalt kontoritiimi üle käib vaatamas ja üks-ühele vestlusi korraldab. Puhas rõõm!

Telefon: +372 53425046
mariliis@pare.ee

Kärt on PARE tegevjuht. Tema tööks on ühtseks tervikuks põimida kogu PARE tegevus, aidata hoida kogukonna ja tiimitunnet. Kärt on PARE eestkõneleja esinedes sõnumitega raadios, teles ja muudes meediakanalites. Kärt usub uuendustesse ja aktiivsesse ühisesse panustamisse. Koostöös sünnivad PARE parimad asjad.

Vaimu turgutab Kärt muusika- ja teatriüritustel, füüsilist tervist tasakaalustab mitmekülgsete treeningutega. Nagu juba Kärdi vanavanemad ütlesid – ta ei püsi pudeliski paigal. Energiat jätkub mitmele rindele. Kärt osaleb kutse, klubide, konverentsi, kommunikatsiooni ja teadmuskeskuse töös.

Telefon: +372 5170803
kart@pare.eeMaria Kütt
PARE juhatuse esimees

Välisministeerum
personaliosakonna peadirektorKristel Maran
PARE juhatuse aseesimees

Eesti Rahvusringhääling
personali arendus- ja koolitusjuht

Mentorluse & coaching töörühma eestvedajaAgne Aija

SMIT
peadirektori asetäitja tugiteenuste valdkonnas

kommunikatsiooni töörühma eestvedajaEstel Pukk

Fiizy
personalijuht

tööelu töörühma eestvedaja


Helo Tamme

ISS
personalijuht

kutse ja järelkasvu töörühma eestvedajaHels Mikkal

Südameapteek ja Confido
personalidirektor

võrgustiku töörühma eestvedajaIlona Lott

Human Element Solutions
juhataja

digi HR töörühma eestvedajaIngrid Viinapuu

Telia
personalidirektor

konverentsi töörühma eestvedajaJanika Valliste

Coop Pank
personalijuht

koolituste töörühma eestvedaja

Kati Teelahk
Ida-Virumaa
5073 528
kati.teelahk@gmail.com

Külliki Seire
Pärnumaa
58844 974
kylliki.seire@spaestonia.ee

Reet Treial
Tartumaa
53067645
reet.treial@upm.com

Merle Okas
Tartumaa
5160705
merle.okas@kroonpress.ee