Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE

Paldiski mnt 29, B korpus, IV korrus / Woldemar Mayeri maja / Tallinn 10612

VAATA ASUKOHTA KAARDIL

Telefon: 5855 1212
E-post: pare@pare.ee
Facebook: www.facebook.com/PAREEesti
Instagram: https://www.instagram.com/parekad/

 

 

Swedbank
IBAN:EE262200221001159315
BIC:HABAEE2X

Registrikood: 80059881
KMKN: EE101543178

TEGEVTÖÖTAJAD
Mailis Neppo
Tegevjuht

+372 53443772
mailis@pare.ee

Jaanika Siiroja
Arendusjuht

+372 53425046
jaanika@pare.ee

Viire Täks
Arendusnõunik


viire@pare.ee

Elvi Prants
Projektijuht

+372 5855 1212
elvi@pare.ee

Kadri Lääne
Projektijuht

+372 53540705
kadri@pare.ee

PARE SAADIKUD PIIRKONDADES
Merle Okas
Tartumaa

5160705
merle.okas@kroonpress.ee

Reet Treial
Tartumaa

53067645
reet.treial@upm.com

Kati Teelahk
Virumaa

5073 528
kati.teelahk@gmail.com