VEEBISEMINAR

Tööandjate Ühisus: Kuidas luua kaasavat töökeskkonda?

2021. aastal on mitmekesisus töökeskkonnas aktuaalsem kui kunagi varem. Tööandjana peame üha rohkem arvestama töötajate ja klientide individuaalsete erinevustega ja vajadustega, mis omakorda aitab kaasa organisatsiooni edule nii tööandjana kui ärilises plaanis. Jagame Tööandjate Ühisuse tasuta veebiseminaril tööandjate kogemuslugusid ja nõuandeid, kuidas luua keskkond, mis arvestab vähenenud töövõimega inimestega ning muudest eripäradest tuleneva mitmekesisusega.

Seminari avab Personalijuhtimise Ühingu PARE tegevjuht Kärt Kinnas, Maxima kogemuslugu jagab Lea Kimber, Maxima Eesti personalijuht, elulisi näiteid toob Juta Saarevet, Õiguskantsleri kantselei puuetega inimeste õiguste valdkonna juht ning võrdsete võimaluste loomisest räägib soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise volinik Liisa Pakosta.

AJAKAVA


9.15 veebikeskkonnas kogunemine

9.30 avasõnad – Kärt Kinnas, PARE tegevjuht

9.35 Maxima praktika mitmekesise töökeskkonna kaasamisel – Lea Kimber, Maxima Eesti personalijuht

10.05 Mida arvesse võtta puuetega inimeste kaasamisel – Juta Saarevet, Õiguskantsleri kantselei puuetega inimeste õiguste valdkonna juht

10.35 Ise oled vana! – Liisa Pakosta, soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise volinik

NB! Telli omale raamat “Ise oled vana” https://iseoledvana.ee/

Orienteeruv lõpp kell 11.


Seminaril osalemine on kõikidele tasuta.

Seminar toimub zoomi keskkonnas. Registreerunutele on saadetud osalemislink. Link seminarile avatakse 15. jaanuaril kell 9.15.

NB! Registreerimine on lõppenud!