SÕPRUSKOHTUMINE

Personalijuhtide kogemusreis Austriasse

20.-22. mail 2026 läheme personalitöötajatega Austria kogemusreisile. Reisi eesmärk on kuulda Austria kolleegide inimeste juhtimise valdkonna praktikaid, luua uusi tutvusi ning külastada põnevaid Austria ettevõteid. Külastatavad ettevõtted avalikustame lähiajal.

Reisi hinna sees on lennupiletid, ööbimine üheses toas, kohalik transport, hommikusöögid (2 hommikut), õhtusöögid (2 õhtut) ning programm (sh ühine balletti külastus Viini Ooperiteatris).

Reisile on oodatud kõik, kes on personalitöö valdkonnast huvitatud. Kohtade piiratud arvu tõttu ootame maksimaalselt ühte esindaja igast ettevõttest. Nii saame pakkuda osalemisvõimalust võimalikult paljudele organisatsioonidele.

Lisainformatsiooni saamiseks kirjuta liina.luhar@pare.ee.

Kui soovid reisist loobuda, siis saada palun e-kiri liina.luhar@pare.ee.

  • Tagastame 100% reisi maksumusest, kui teavitad ette vähemalt 60 tööpäeva enne reisi toimumist.
  • Tagastame 50% reisi maksumusest, kui teavitus jõuab meieni 30 tööpäeva enne reisi toimumist.
  • Me ei tagasta reisi maksumust ega ei teha osaleja nime muudatusi kui teavitus jõuab meieni 1–29 tööpäeva enne reisi toimumist või loobute reisist/jätate tulemata.