Reklaam: Tripodi intervjuukaardid ja testikoolitused

 • 09.2020 kl 10-11.30 oled oodatud tasuta veebiseminarile „Psychological Tests in Recruitment and Team Analysis, kus Läti ja Leedu HR professionaalid jagavad kogemust Tripodi testide kasutamisest värbamisel ja meeskonna analüüsis. Veebiseminar toimub inglise keeles. Osalemissoovist anna palun märku: tripod@tripod.ee
 • Tule õpi nõustamise ja coachingu põhioskusi ja meetodeid koolitusel „Karjäärinõustamise baasoskused personalispetsialistile“. Koolitus toimub -30.09, 25.10, 26.11.2020.
 • Septembriks valmivad Tripodi intervjuukaardid. Need on mõeldud Tripodi isiksusetestide kasutajale eeskätt isiksuslike riskide hindamiseks testijärgselt intervjuul, aga ka muude intervjuude ettevalmistamiseks.Intervjuukaardid sisaldavad küsimuste koostamise põhimõtteid ja näidisküsimusi, aga ka vihjeid kandidaadi sõnakasutuse, väärtuste ja keelekasutuse kohta.  Lisaks jagame Sinuga intervjuuküsimuste faili, mida saad ise täiendada ja vajadusel iga intervjuu jaoks eraldi küsimuste komplekti välja trükkida.
 • 7.10 kl 10-11.30 toimub personalijuhtidele ja personalispetsialistidele Tripodi teste ja intervjuukaarte tutvustav tasuta veebiseminar. Registreerimine: tripod@tripod.ee
  Täpsem info peagi Tripodi kodulehel www.tripod.ee ja Tripodi Facebooki lehel.
 • Kuidas intervjuukaarte saab soetada?
  Intervjuukaardid anname kaasa igaühele, kes osaleb litsentsi pikendamise seminaril või testikoolitusel alates sügisest 2020. Kellel litsents on veel kehtimas, aga sooviks kaarte varem kasutama hakata, võib liituda seminariga juba varem ja loeme selle arvestatuks siis, kui litsents lõppeb ja on soov seda pikendada.
 • Järgmised litsentsi pikendamise seminarid toimuvad: 10 ja 18.11.2020. liisa@tripod.ee
 • Järgmised Tripodi testikoolitused personalitöötajatele toimuvad:
  I Grupp: 23.-24.09 ja 15.10.2020 (kaks viimast vaba kohta)
  II Grupp: 4.-5.11 ja 3.12.2020

Koolituse läbimine annab õiguse Tripodi testilitsentsile, mis võimaldab 2 aastat kasutada iseseisvalt Tripodi teste kandidaatide ja juhtide hindamisel.
Täpsem info ja registreerimine:  liisa.raudsepp@tripod.ee