KOOLITUS

Rahvusvahelised inspiratsiooniampsud: AGIILNE ORGANISATSIOON

Eesti keeles [ENG below]:

PARE veebinaride sari “Rahvusvahelised inspiratsiooniampsud” toob Sinuni kolm veebinari, kolm rahvusvahelist kogemuslugu ja kolm aktuaalset teemat: juhtide arendamine, agiilne organisatsioon ja tööandja bränd.

17. märts 2021 kell 10:30-12:00 toimub Zoom keskkonnas sarja teine veebinar teemal agiilne organisatsioon. Yle agiilse muutuse kogemuslugu jagab sealse lean ja agiilse kultuuri kiirendi (ingl k Yle’s Lean-Agile Culture Accelerator) asutaja Mirette Kangas Soomest. Veebinar toimub inglise keeles.

Veebinari teemad:

 • Yle lean ja agiilse kultuuri kiirendist
 • Yle agiilse muutuse teekond
 • Lean ja agiilse kultuuri tööriistakast
 • Soovitused

RÄÄGI KAASA! Anna registreerimisvormis teada, millisele küsimusele soovid veebinari käigus vastust!

Mirette Kangas (Soome):

Mirette Kangas on juhtiv agiilse organisatsioonikultuuri ekspert ja muutuste eestvedaja Soomes. Ta on Yle lean ja agiilse kultuuri kiirendi asutaja. Mirette töö on inspireerinud kümneid ettevõtteid agiilse muutuse teekonda ette võtma. Ta on tuntud esineja ja töötubade läbiviija nii Soomes kui ka välismaal. Mirette digitaaltööstuse taust on pärit Nokias, Sanoma Group’is ning erinevates digitaalsete teenuste disainifirmades töötamisest.

Yle:

Yle (Soome Rahvusringhääling) on riigile kuuluv avalik-õiguslik meediaettevõte. Yle toodab sisu ja teenuseid kõikidele võrdselt olenemata nende elukohast, rikkusest, vanusest või soost. Yle eesmärk on suurendada üksteise ja maailma mõistmist ning tugevdada Soome ühiskonda ja kultuuri. Vaata Yle kohta rohkem SIIT

Veebinari maksumus:

 • PARE liikmele 69€+km
 • Teistele 99€+km

Eraisikuna koolituse eest tasumisel on võimalik taotleda tulumaksutagastust. Täiendkoolitusasutusena esitame iga aasta 1. veebruariks Maksu- ja Tolliametile andmed eraisikute poolt eelmisel aastal tasutud koolituskulude kohta.


In English:

PARE webinar series called “International Inspiration Bites” consists of three Zoom webinars on the following topics: leadership development, agile organization, employer branding.

On 17th of March, 2021 at 10:30 AM-12:00 PM will take place the second Zoom webinar on agile organization. Mirette Kangas (Founder of Yle’s Lean-Agile Culture Accelerator) will share Yle’s agile change journey. The working language during the webinar will be English.

Topics:

 • About Yle Lean-Agile Culture Accelerator
 • Yle’s agile change journey (strategy, step by step action plan, trainings etc)
 • Yle’s Lean Agile Culture Toolkit
 • Recommendations

Mirette Kangas (Finland):

Mirette Kangas is a leading expert in agile business culture and a change maker in Finland. She is the founder of Yle Lean-Agile Culture Accelerator. Mirette´s work has inspired dozens of companies across industries to the agile corporate culture. She is a well-known speaker and workshop facilitator both in Finland and abroad. Background in the digital industry e.g. Nokia and Sanoma Group and in various digital service design companies.

Yle:

Yle – the Finnish Broadcasting Company is Finland’s national public service media company. Yle produces content and services for audiences in equal conditions regardless of their residence status, wealth, age or gender. Yle’s purpose is to increase our understanding of each other and the world, and strengthen Finnish society and culture. See more about Yle here

Price:

 • 69€+VAT for PARE members
 • 99€+VAT for others
Vaata ka teisi sündmusi
24.03.2021
Tallinn
30.03.2021
Tallinn